Ako Marián Kotleba vodu káže a víno pije

22. November 2016

Denník Pluska opäť prišiel s informáciou, že Marián Kotleba „pri svojich rozpálených kázňach o „parazitoch a príživníkoch“ akosi zabudol pozametať pred vlastným prahom“

img_1104emil_vasko_foto

Foto: Emil Vaško - pluska.sk

Rodičia Kotlebovej manželky donedávna prevádzkovali penzión v tatranskej obci Veľký Slavkov. Zariadenie oficiálne viedla jeho svokra Blažena Ištoková avšak robil v ňom taktiež aj jeho svokor. V minulosti tam údajne pracovala aj jeho manželka (predtým než si Kotleba našiel miesto na župe BBSK).

Svokrovci Mariána Kotlebu majú nehnuteľnosť prenajatú, akosi však pozabudli platiť za ňu jej majiteľovi dohodnutú sumu. „Sú tam v nájme, ale neplatia tak, ako by mali“, povedal denníku pluska Tomáš Topolčány, podpredseda akciovky, ktorá nehnuteľnosť vlastní.

Nájomné však nie je ich jedinou dlžnou položkou. Eseročka Blaženy Ištokovej s názvom GIMENE má podľa zoznamu Finančnej správy daňový nedoplatok 480 eur.

Ďalšie peniaze dlžila svokra Mariána Kotlebu ešte koncom minulého týždňa poisťovniam. Sociálnej poisťovni necelých 620 eur a Všeobecnej zdravotnej viac ako 140 eur.

tony-stefunko-5-7-2014-16-12-41

Foto: Tony Štefunko - pluska.sk

zdroj

Články-KrajnáPravica