Pridanie článku

Chcete pridať článok na web, pretože máte pocit, že tam chýba? Či poprípade chcete upraviť už existujúci? Nižšie zistíte ako.

Ako pridám článok?

A chcete na web pridať článok, je to jednoduché – stačí, napísať e-mail na mladiprotifasizmu@gmail.com. Následne Vás budeme informovať o tom, či bol Váš článok schválený alebo nie. V prípade schválenia, Vám zašleme náhľad spracovania a následne (ak nebudete mať žiadne pripomienky) bude článok zverejnený.

Môžem ho následne nejako upraviť/pridať nové informácie?

Áno, dodatočné upravenie článku samozrejme je možné, stačí nám napísať.

Môžem upraviť už existujúci článok, ktorý som nepísal ja?

Samozrejme, pri úprave článku platia tie isté pravidlá ako pri písaní nového článku. Je však potrebné uviesť, o ktorý článok sa jedná.

Musím uviesť meno?

Nie, články je možné pridať aj anonymne. Ak však meno uvediete, zverejníme ho a taktiež Vám vytvoríme ,,profil“, kde budú všetky vaše články na jednom mieste.

Ako pridám obrázky?

Stačí ak do článku uvediete link, na ktorom sa obrázok nachádza, poprípade ich pošlete v prílohe. Nezabudnite však uviesť zdroj.

Čo sa musí v článku nachádzať?

Článok musí obsahovať pravdivé a overiteľné informácie. Taktiež je dôležité uviesť zdroj informácií. Potrebné je taktiež, aby bol písaný prijateľne a zrozumiteľne – nesmie sa v ňom nachádzať priveľa odborných výrazov či zložitých vetných konštrukcií.